Піноблоки — це легкий пористий бетон, який отримують в результаті твердіння розчину, складовими частинами якого є цемент, пісок і вода, а також піна. Пінобетон створюється шляхом рівномірного розподілення бульбашок повітря по всій масі бетону. Саме піна забезпечує необхідну структуру в матеріалі та дозволяє домогтися високих експлуатаційних показників.

В останні десятиліття піноблок став одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. За своїми споживчими характеристиками піноблок набагато перевершує традиційні будматеріали. Поряд з високими показниками тепло і звукоізоляції, високою вогнетривкістю, міцністю, в піноблоків низькі показники усадки і водопоглинання. Подібно іншим будівельним матеріалам на цементній основі, піноблок не втрачає з часом своєї міцності, а навпаки, збільшує її. Не багато будівельних матеріалів можуть позмагатися з піноблоком по зручності обробки У піноблоків також дуже високі екологічні характеристики. Більш екологічнішим матеріалом вважається дерево. Разом з тим у піноблоків набагато вищий показник довговічності. Крім того, зведення стіни з піноблоку обходиться дешевше, ніж зведення такої ж за розмірами стіни з цегли. При цьому пінобетонна стіна не буде поступатися за своїми характеристиками цегляної стіни, а за деякими показниками буде навіть в кілька разів краще.

Піноблоки - самий теплий, легкий і дешевий будівельний матеріал XXI століття !

Наша компанія – провідний виробник піноблоків у Тернопільському районі та області. Виробництво працює з 2004 року. Як виробника піноблоків нас поважають і нам довіряють. Всі піноблоки відповідають вимогам державного стандарту по виготовленню піноблоків і з ними проведені всі лабораторні випробовування. На нашому рахунку десятки збудованих багатоповерхових та індивідуальних споруд в Тернополі та по області. Основним споживачем нашої продукції є приватний сектор будівництва, державні організації, будівельні компанії. Запорукою нашого успіху є надійність, хороша якість та довговічність наших виробів. Піноблоки в Тернополі та області дуже добре зарекомендували себе як найоптимальніша заміна цегли, теплий та економний будівельний матеріал. Запрошуємо усіх, хто хоче заощадити кошти, час та зберегти тепло у домівці прийняти участь у спільному будівництві із пінобетону. За ним майбутнє у будівельній галузі.

Ми – досвідчений виробник пінблоків у Тернопільському регіоні – готові забезпечити Вам комфортні умови співпраці, доставку продукції до кінцевого споживача, безупинно працюємо над розширенням дилерської мережі по Західній Україні.

Піноблоки – Будуймо швидко, зручно і надовго ! Будуймо разом!

Компанія «Фабрика піноблоків». Виробництво та доставка піноблоків по Тернопільському регіоні та Україні. Адреса: Тернопільська обл., Тернопільський район, с. Івачів Долішній, вул. Бригадна 2,12.

Замовлення продукції:

Адреса: Тернопільській р-н, с. Івачів Долішній, вул. Бригадна 2,12

Телефон:

  • (0352) 42-48-02
  • (067) 92-58-731
  • (050) 68-87-949

Форма для замовлення продукції

Сайт: www.pinoblok.te.ua

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.